ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tutoriali : Si te Shkarokojme video nga Youtube , DailyMotion , Metacafe , iFilm etj.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
arajka
Admin
avatar

Posts : 122
Voto : 308
Join date : 22/09/2008
Age : 40

MesazhTitulli: Tutoriali : Si te Shkarokojme video nga Youtube , DailyMotion , Metacafe , iFilm etj.   Mon 13 Apr 2009 - 1:14

Nje menyre shume e thjeshte per shkarkimin e videove nga Youtube , DailyMotion , Metacafe , iFilm etj eshte nepermjet webfaqes www.keepvid.comNdiqni keto hapa:

1.Hyni ne www.keepvid.com
2.Shkruani linkun e videos qe doni te shkarkoni ne shiritin e pasacem dhe klikoni DOWNLOAD
3.Zgjidhni kualitetin LOW ose HIGH
Ne rast se zgjidhni kualitetin LOW (e ulet) videoja do te shkarkohet ne formatin .flv
dhe do tju duhet flv player ndersa nese zgjidhni kualitetin e larte HIGH videoja do te
shkarkohet ne formatin .mp4

Nuk Lejohet Kopjimi Pa Te Drejtat E Autorit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://arsimkabashi.go-ogler.com
 
Tutoriali : Si te Shkarokojme video nga Youtube , DailyMotion , Metacafe , iFilm etj.
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Libi: Vritet Muamar Gedafi (video)
» Ahmeti: Muhamet Krasniqi me tha “na nxirr nga këtu se u dogjëm të gjallë” (Video)
» Ja kush është Lavdrim Muhaxheri (Foto/Video)
» Pranvera, Arbenit: Bëhu burrë dhe kthema Erionin
» Gjergj Dedaj akuzon Hashim Thacin per arrestim dhe tortur ne kohen e luftës(video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Temat :: Tutoriale-
Kërce tek: